We kijken terug op een jaar vol mooie ontwikkelingen en hebben alvast een planning gemaakt om er weer een inspirerend jaar van te maken. Dat doen wij samen met onze leden en introducees. Noteer daarom alvast in jullie agenda’s onderstaande data.  Netwerkevent + Algemene Leden Vergadering vrijdag 22 februari 2019 Tijdstip ALV 14.30-15.30 uur Tijdstip netwerkevent 15:00 - 17:00 uur met aansluitende netwerkborrel Locatie nader te bepalen  Netwerkevent “de Kragt van Vertrouwen” vrijdag 12 april 2019 Tijdstip 15:00-17:00 uur met aansluitende netwerkborrel Locatie Kragten, Schoolstraat 8 te Herten  Groot jaarlijks event “Verbindingsfestival on Tour” vrijdag 21 juni 2019 Locaties: we gaan op tour en bezoeken succesvolle bedrijven/instanties/projecten in relatie tot verbindend leiderschap. Het wordt een bijzonder en interactief programma met een gezamenlijke afsluiting tijdens de netwerkborrel. Nadere info hierover volgt en ideeën zijn welkom!  Netwerkevent vrijdag 27 september 2019 Tijdstip 15:00-17:00 uur met aansluitende netwerkborrel. Locatie nader te bepalen. Heb jij ideeën of suggesties voor de invulling van onze netwerkevents, laat het even weten via info@verbindendleiden.nl of neem contact op 06-29799247 (Moniek Simons)  Namens het hele team van Coöperatie Verbindend Leiden wensen wij iedereen fijne feestdagen en een gelukkig en inspirerend 2019!  Anne Kleefstra | Ward Vijgen | Birgit op de Laak | Will Raven | Robbert Halffman | Carolien van der Linden | Jan Valkenborgh | Marianne Smitsmans | Leo Crombach | Moniek Simons

We kijken terug op een jaar vol mooie ontwikkelingen en hebben alvast een planning gemaakt om er weer een inspirerend jaar van te maken. Dat doen wij samen met onze leden en introducees. Noteer daarom alvast in jullie agenda’s onderstaande data.

Netwerkevent + Algemene Leden Vergadering vrijdag 22 februari 2019
Tijdstip ALV 14.30-15.30 uur
Tijdstip netwerkevent 15:00 – 17:00 uur met aansluitende netwerkborrel
Locatie nader te bepalen

Netwerkevent “de Kragt van Vertrouwen” vrijdag 12 april 2019
Tijdstip 15:00-17:00 uur met aansluitende netwerkborrel
Locatie Kragten, Schoolstraat 8 te Herten

Groot jaarlijks event “Verbindingsfestival on Tour” vrijdag 21 juni 2019
Locaties: we gaan op tour en bezoeken succesvolle bedrijven/instanties/projecten in relatie tot verbindend leiderschap. Het wordt een bijzonder en interactief programma met een gezamenlijke afsluiting tijdens de netwerkborrel. Nadere info hierover volgt en ideeën zijn welkom!

Netwerkevent vrijdag 27 september 2019
Tijdstip 15:00-17:00 uur met aansluitende netwerkborrel.
Locatie nader te bepalen.

Heb jij ideeën of suggesties voor de invulling van onze netwerkevents, laat het even weten via [email protected] of neem contact op 06-29799247 (Moniek Simons)

Namens het hele team van Coöperatie Verbindend Leiden wensen wij iedereen fijne feestdagen en een gelukkig en inspirerend 2019!

Anne Kleefstra | Ward Vijgen | Birgit op de Laak | Will Raven | Robbert Halffman | Carolien van der Linden | Jan Valkenborgh | Marianne Smitsmans | Leo Crombach | Moniek Simons

© 2022 Coöperatie Verbindend Leiden